Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Питання збереження Прикарпатського УБР!
09.06.2017

Питання збереження Прикарпатського УБР!

Вже декілька місяців поспіль мешканців Долинщини, працівників та ветеранів нафтогазової промисловості хвилюють події, які відбуваються навколо ПАТ “Укрнафта”. Вони загрожують енергетичній безпеці країни, а стрімкий розвиток ситуації, незворотність прийнятих рішень та дій правління товариства потребують негайного втручання керівництва нашої держави.

   З цього приводу голова Долинської районної ради Іван Данилів провів нараду з керівниками підприємств нафтогазової промисловості нашого краю та нараду з представниками профспілкових організацій даної галузі. Участь в нарадах взяли також заступник голови районної ради Михайло Лаврів, міський голова Долини Володимир Гаразд та помічник народного депутата Василь Сокирко.
  Під час робочих зустрічей голова районної ради запевнив учасників нарад, що влада району бажає вберегти нафтогазову промисловість району в належному стані та категорично проти ліквідації Прикарпатського УБР, позбавлення статусу відокремлених підрозділів НГВУ “Долинанафтогаз”, газопереробного заводу, тампонажного управління.
 В зв’язку з ситуацією, яка склалась планується провести засідання позачергової сесії районної ради, Долинської та Болехівської міських рад з одним питанням порядку денного. Питання стосуватиметься звернення до уряду нашої держави з категоричними вимогами щодо збереження нафтогазової галузі нашого краю та недопущення розгону професійних нафтогазовидобувників.