Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Районні сільські спортивні ігри 2017 року
15.08.2017

Районні сільські спортивні ігри 2017 року

В неділю, 13 серпня з організації районної ради, районної державної адміністрації, РЦФЗН «Спорт для всіх» та Вигодської селищної ради у смт. Вигода відбулися сільські спортивні ігри, присвячені 26-ій річниці Незалежності України. Цьогоріч учасниками змагань були 18 команд, які конкурували в таких видах спорту як волейбол (чоловіки та жінки), міні – футбол (чоловіки та жінки), армреслінг, перетягування канату, гирьовий спорт, шахи та шашки.

Під час проведення сільських спортивних ігор навіть погода сприяла кращому виступу спортсменів: не було ані дощу, ані спеки. Починаючи з відкриття змагань та впродовж цілого дня стадіон у селищі був переповнений учасниками змагань та вболівальниками. Зрозуміло, що наш район може похвалитись численною кількістю успішних та вмілих людей, які представляють той чи інший вид спорту, а загалом пропагують здоровий спосіб життя. Серед цих людей в ході змагань вдалося визначити переможців та призерів цьогорічних сільських спортивних ігор. Тому пропонуємо вам переглянути, які місця зайняла кожна команда – учасник проведених змагань: Сільські ігри 2017. Місця.

Отже, перше загальнокомандне місце здобула команда смт. Вигода, друге – команда села Новошин та третє – команда села Кропивник. Переможці та призери з усіх видів спорту отримали кубки, грамоти й медалі. Нагороджували спортсменів заступник голови районної ради Михайло Лаврів, селищний голова Вигоди Ярослав Наум, депутат обласної ради Богдан Ленігевич, директор РЦФЗН «Спорт для всіх» Роман Лопух.

Підводячи підсумки проведення сільських спортивних ігор 2017 року варто подякувати всім, хто долучився до їх організації. Вдячність необхідно висловити й головам територіальних громад, які забезпечили своїм мешканцям участь в змаганнях, й суддям, які впродовж цілого дня справедливо судили учасників.

До слова, цього року Долинщина прийматиме на своїх теренах Обласні сільські спортивні ігри. Детальніше про це читайте згодом на сайті районної ради.