Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Робота територіального центру в умовах карантину
24.03.2020

Робота територіального центру в умовах карантину

Керуючий справами районної ради провів робочу нараду з керівництвом Долинського територіального центру соціального обслуговування з питань надання соціальних послуг громадянам, які потребують стороннього догляду. Йдеться про надання таких послуг в умовах карантину.

В ході робочого обговорення директор терцентру Олександр Горошко розповів про вжиті заходи в установі на час введеного карантину у зв’язку з поширенням епідемії корона вірусу COVID-19.

Зеновій Мандрик наголосив, що в сучасних напружених умовах та утакий небезпечний період часу жодна одинока людина не повинна залишитись на самоті. Кожен громадянин, який є на обліку територіального центру повинен бути наділений увагою соціальних працівників, забезпечений необхідними продуктами та іншими засобами для життя.

Також чи не основним на сьогодні є безпека і здоров’я кожного працівника. Стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування, що функціонує на базі старого корпусу Вигодської міської лікарні працює в умовах карантину. І наразі є гостра потреба у засобах індивідуального захисту працівників закладу.