Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Щиро вітаємо Долинський ВУВКГ з 50-річчям!
01.08.2019

Щиро вітаємо Долинський ВУВКГ з 50-річчям!

За півстоліття підприємство пройшло нелегкий та славний шлях. Сьогодні це – механізоване та енергоефективне підприємство, яке відповідає багатьом європейським стандартам. Реалізуються програми, спрямовані на якісне та безперебійне водопостачання, покращення екології. Незважаючи на об’єктивні труднощі, ми впевнені, що і керівництво, і працівники докладають багато зусиль, щоб надати населенню послуги високого рівня.

Ви досягли значних успіхів і вам є чим пишатися. Ви довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і готові вирішувати всі поставлені перед вами завдання.

Усі Ви – один великий колектив, завдяки якому ми отримуємо послуги, а підприємство працює та розвивається. Безумовно, це результат щоденних зусиль кожного працівника. Не зважаючи на всі складнощі сьогодення, водоканальці не втрачають ні відповідальності, ні працездатності.

І сьогодні в день народження водоканалу ми маємо можливість вітати, відзначити кращих, а також можливість подякувати кожному з Вас за віддану та сумлінну працю, наполегливість високий професійний рівень, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків.

Зі святом!