Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Шановна громадо Долинського району, прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
07.12.2015

Шановна громадо Долинського району, прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, на Вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме Ви, не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей – членів Ваших громад. Велике Вам за це спасибі.a04f69b807a030fefba14f6d9105a7f8_XL

Впевнені в тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

Бажаємо всім міцного здоров’я та терпіння, щастя та добра, витримки і стійкості, благополуччя і достатку і лише позитивної енергетики.

З повагою,

депутатський корпус районної ради та

виконавчий апарат районної ради.