Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Шановні платники податків Долинщини та Болехівщини!
26.03.2014

Шановні платники податків Долинщини та Болехівщини!

Сьогодні розпочинається новий етап розвитку України. Ми отримали надію на якісні зміни в управлінні державою, запровадження прозорих правил у відносинах влади і бізнесу, що в свою чергу забезпечить добробут кожного громадянина. Саме зараз необхідно стабілізувати економіку після політичних потрясінь, залучити інвесторів, які втратили зацікавленість до вітчизняного бізнесу та забезпечити ритмічне наповнення бюджету.

З цією метою закликаємо усіх жителів Долинщини та Болехівщини та і представників бізнесу сумлінно сплачувати податки і збори. Адже це принципово важливо з точки зору забезпечення діяльності державних інституцій, стабільного фінансування місцевих громад, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства тощо.

Зі своєї сторони Долинська ОДПІ забезпечить комфортні умови для виконання платниками податків конституційного обов’язку. Головний акцент в роботі служби робитиметься не на фіскальні методи, а на сучасні та прогресивні підходи, орієнтовані передусім на партнерські відносини з платниками податків і забезпечення їх належного сервісного обслуговування на європейському рівні. Платники мають знати – податківці завжди готові допомогти бізнесмену доброю порадою, кваліфікованою консультацією щодо застосування норм діючого законодавства, тим самим убезпечити його від застосування штрафних санкцій.

Недопущення проявів корупції в податковій службі має бути основним завданням керівництва інспекції, жодна інформація про неправомірні дії податківців не залишиться без уваги та відповідного реагування. Однак, боротьба з корупцією — це завжди вулиця з двостороннім рухом. Відповідальними мають бути не лише державні службовці, а й ті громадяни, які практикують вирішення питань в обхід закону.

На часі об’єднати зусилля задля майбутнього України!

В. о. начальника Долинської ОДПІ Н.Скорик