Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Сьогодні: друге пленарне засідання ХХ сесії обласної ради
02.03.2018

Сьогодні: друге пленарне засідання ХХ сесії обласної ради

На друге пленарне засідання ХХ сесії обласної ради винесено майже 40 питань. Такий проект порядку денного рекомендувала до розгляду депутатського корпусу президія обласної ради.


Розгляд питань порядку денного розпочнеться із обговорення звернень до центральних органів державної влади. Вони стосуватимуться внесення змін до нормативно-правових актів України щодо санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції, підтримки проекту Закону України “Про запровадження загальнообов’язкового соціального медичного страхування в Україні”, розподілу коштів екологічного податку, забезпечення імунодепресантами хворих з пересадженими органами та незабезпеченості коштами на виплату заробітної плати працівникам охорони здоров’я і освіти Прикарпаття.

Опісля депутати обласної ради заслухають звіт про виконання обласного бюджету на 2017 рік, внесуть зміни до головного фінансового документу на 2018 рік. Водночас на розгляд депутатського корпусу пропонується скерувати подання до Верховної Ради України щодо віднесення м. Галич Галицького району до категорії міст обласного значення, заслухати інформацію про науково-технічний потенціал регіону та перспективи застосування альтернативної енергетики на Івано-Франківщині.

В ході сесійного засідання прикарпатським обранцям буде представлено звіт про виконання чотирьох обласних програм, запропоновані зміни до трьох діючих програм та чотири нові. Серед них – обласна комплексна програма “Відзначення в області 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки і 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки” на 2018-2019 роки, програма забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в області на 2018-2022 роки, програма правової освіти населення області на 2018-2022 роки і програма розвитку та оновлення матеріально-технічного забезпечення ОТБ “Галичина” на 2018-2022 роки.

Серед інших питань порядку денного – інформація про діяльність та перспективи розвитку обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”, представлення до нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України трьох мешканців Прикарпаття, призначення керівників установ спільної власності територіальних громад області, надання дозволів на списання медичного обладнання та інші.