Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

 • Оголошення!!!

  Завантажити

 • Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності […]

 • Шановні жителі Долинщини!

  В четвер, 29 листопада відбудеться пленарне засідання XXXIII сесії Долинської […]

 • Відкриті до громади!

  Пленарне засідання чергової 32 сесії Долинської районної ради розпочнеться 25 […]

 • ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які […]

Вітаємо!

Головна » Новини » “Сьогодні ми мусимо показувати громадськості, що таке робота в лісі. Минули часи замовчуваності” – Володимир Бондар відвідав Вигодський держлісгосп
04.10.2018

“Сьогодні ми мусимо показувати громадськості, що таке робота в лісі. Минули часи замовчуваності” – Володимир Бондар відвідав Вигодський держлісгосп

Цього тижня на теренах Івано – Франківщини перебувають поважні гості – керівництво Державного агентства лісових ресурсів України. 4 жовтня, в Івано-Франківську розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Основні проблеми й тенденції розвитку лісового господарства в Українських Карпатах». Участь у відкритті конфренції взяв заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар.

Після цього керівництво державної лісової галузі разом з керівництвом Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства відправились з робочим візитом на Долинщину.

На державному підприємстві “Вигодський лісгосп” гостей зустріли голова районної ради Іван Данилів, голова райдержадміністрації Юрій Мазур, директор підприємства Олександр Матусевич, голова Вигодської селищної ради Ярослав Наум, працівники лісової галузі Долинщини й Болехівщини.

Олександр Матусевич презентував гостям короткометражний фільм про ліси й лісництва Долинщини. Після цього з емоційною промовою до присутніх звернувся п. Володимир Бондар, який подякував керівництву Долинського району за співпрацю в сфері збереження лісової промисловості. Заступник голови держлісагентства наголосив, що своїми рішеннями районна рада висловлює неабияку підтримку лісовому господарству та деревообробній галузі України.

Нагадаємо, що недавно в Долинській районній раді відбулось розширене засідання постійної комісії районної ради з питань екології, використання земельних ресурсів, ведення лісового господарства та розвитку туризму. Проведення засідання було зумовлено прийняттям 10 липня цього року Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», яким внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі України.

Постійна комісія вирішила рекомендувати органам місцевого самоврядування району переглянути прийняті рішення щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 – 2019 роки. При цьому врахувавши пропозиції Вигодського лісгоспу та Асоціації деревообробних підприємств Прикарпаття встановити ставку податку в розмірі 0,1% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області. Сільські ради прислухались до рекомендаційного рішення комісії районної ради та знизили ставки податку на лісові землі.

Під час зустрічі з заступником голови Державного агентства лісових ресурсів голова районної ради Іван Данилів подякував гостям за візит та наголосив на тому, що в Долинському районі влада є своєрідним містком між громадою та лісівниками, адже в складі ради є шість депутатів – представників даної сфери діяльності. Районна рада та районна державна адміністрація і надалі робитиме все, щоб ліси Долинщини не занепадали, а лісова галузь розвивалась у правильному руслі.

Також Володимир Бондар наголошував на важливості співпраці із засобами масової інформації та висвітленні діяльності в соціальних мережах. Саме так, адже люди повинні знати про нелегку працю лісівників. Йдеться не лише про керівників підприємств, а й про тих робочих, які ведуть господарство та виконують виснажливу роботу в лісах. “Сьогодні ми мусимо показувати громадськості, що таке робота в лісі. Минули часи замовчуваності” – наголосив п. Бондар.