Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Сьогодні професійне свято відзначають енергетики України!
22.12.2017

Сьогодні професійне свято відзначають енергетики України!

На календарі – 22 грудня, 356 – ий день року, день зимового сонцестояння, природа повертає до весни. А ще сьогодні професійне свято відзначають працівники енергетичної сфери. День енергетика для них сповнений спогадами, бо кожен пригадує свій професійний шлях, новими цілями і прагненнями, вже підведено підсумки року що минає, прописаний план на наступний рік, а ще словами вдячності – Богу за ще один прожитий рік і його можливості, одне одному – за підтримку, розуміння, допомогу.

Привітати працівників енергетичної галузі завітали заступник голови районної ради Михайло Лаврів та заступник голови райдержадміністрації Михайло Дидяк, які подякували за забезпечення району якісним електропостачанням та невтомну працю. Слова подяки для працівників компанії – це впершу чергу їх професійне визнання, оцінка їх роботи, мотивація на ефективну працю. Окрім слів подяки від влади в Долинському районі кращі з кращих працівників були відзначені грамотами й грошовими винагородами.

Тож дякуємо енергетикам за сумлінну працю, відданість та любов до своєї професії! Бажаємо наснаги, сил й успіхів на кар’єрному шляху!