Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Сотня місцевих рад Прикарпаття претендує на перемогу у восьмому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
20.09.2017

Сотня місцевих рад Прикарпаття претендує на перемогу у восьмому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Як повідомляє прес – служба Івано – Франківської обласної ради, до участі у восьмому Обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування подано 135 проектів від 100 місцевих рад на суму 63,1 мільйона гривень. Про це розповів начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради Юрій Цимбалюк під час засідання Координаційної ради програми розвитку місцевого самоврядування. Прийом проектів тривав з 1 квітня по 31 серпня 2017 року.

Як відзначив Юрій Цимбалюк, найбільше проектів подано Тлумацьким (20), Долинським (16) та Надвірнянським (15) районами. Найактивніше себе проявили Тлумацька міська рада об’єднаної територіальної громади Тлумацького району, яка подала 7 проектів, Олешанська сільська рада об’єднаної територіальної громади Тлумацького району – 6 проектів та Надвірнянська міська рада – 5 проектів.

Оцінювати проекти буде експертна комісія, опісля Рада Конкурсу рекомендуватиме голові обласної ради визначити переможців.