Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Свято Вчителя на Долинщині
03.10.2019

Свято Вчителя на Долинщині

Немає завдання більш благородного , ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і найнеобхідніша для суспільства – вчитель.

Щороку, у першу неділю жовтня, в усій Україні лунають радісні вітання учителям із професійним святом — Днем вчителя. Це прекрасна нагода подякувати їм за невтомну працю і безмежне терпіння.

Цьогоріч урочистості з нагоди свята зібрали вчителів району в Долинському ліцеї №7. Привітав шановних працівників освіти й заступник голови районної ради Михайло Лаврів, який приєднався до вручення грамот кращим вчителям Долинщини.

Як і анонсувалось раніше, під час урочистостей з нагоди відзначення Дня вчителя визначено перших переможців на отримання  премії імені Ольги Дучимінської. Дана премія є найвищою в Долинському районі відзнакою за вагомий внесок у педагогічну науку, розвиток дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, впровадження нових передових технологій у освітній процес та виховання дітей і молоді, досягнення високих результатів у педагогічній праці. Дану премію заснували районна рада та районна державна адміністрація з метою матеріального стимулювання працівників освіти, які мають високі здобутки у праці.

ЇЇ отримали – директор закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Золота рибка» Оксана Коваленко, вчитель-методист Долинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Лілія Дмитрів, заступник директора Долинського наукового академічного ліцею «Інтелект» Ліна Коваль.

Шановні вчителі Долинщини! Кожен проведений Вами урок – це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні. І в цей золотий осінній день ми Вам бажаємо завжди залишатись на педагогічній вершині. Хай вас цінують вдячні учні, а доля радує приємними дарунками.