Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Тривають переговори керівництва районної ради з генеральним директором ДП ВО «Карпати» щодо відкриття філії виробничого об’єднання у Долині та працевлаштування жителів Долинщини
01.02.2019

Тривають переговори керівництва районної ради з генеральним директором ДП ВО «Карпати» щодо відкриття філії виробничого об’єднання у Долині та працевлаштування жителів Долинщини

Заступник голови районної ради Михайло Лаврів провів зустріч з генеральним директором підприємства Дмитром Втерковським та начальником ремонтно – господарської дільниці Миколою Присяжнюком.

Керівник виробничого об’єднання доповів про ситуацію щодо майбутнього відкриття філії. Отже, Дмитро Втерковський повідомив, що на даному етапі немає остаточного порозуміння із компанією замовником Delphi – Aptiv. На жаль, через введення військового стану в деяких областях держави, в зв’язку з прийдешніми президентськими виборами та, зважаючи на тимчасову нестабільність, замовник не готовий вкласти кошти в обладнання.

Заступник голови районної ради запевнив, що дане питання не знімається, а досі залишається на контролі керівництва Долинської районної ради.

Наступним предметом обговорення було забезпечення робочими місцями громадян Долинського району. Станом  на сьогоднішній день 45 людей з Долинського району вже працюють на підприємстві, а ще 28 – в процесі працевлаштування.

На підприємстві працюють мешканці сіл Долинського району, для яких на даний час організовано підвіз з м. Долини до м. Івано – Франківська (до місця роботи). Але, зважаючи на те, що близько 30 – ти працівників проживають в селах Великотур’янського куща, керівництву районної ради вдалося домовитись з Дмитром Втерковським про автобус, який забиратиме людей з села та, відповідно, підвозитиме додому. Для цього підприємство в короткий термін проведе тендер на визначення переможця по маршруту і всім охочим працювати буде надано транспорт до робочого місця і назад.

Генеральний директор ДП ВО «Карпати» подякував Михайлу Лавріву за співпрацю й розуміння та зауважив, що Долинський район – єдиний, в якому керівництво районної ради інтенсивно працює над ініціативою створення нових робочих місць для громадян.