Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Турнір з волейболу серед жіночих команд
07.03.2018

Турнір з волейболу серед жіночих команд

В Долинській ДЮСШ «Юність» відбувся традиційний районний турнір з волейболу серед жіночих команд. Змагання присвячені Міжнародному Дню 8 березня. Організував ігри Долинський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Долинською районною радою та районною державною адміністрацією. Саме так на Долинщині зустріли весну представниці волейбольних команд, що прибули змагатися. Даний турнір є хорошим кроком до популяризації та розвитку цього виду спорту, пропаганди здорового способу життя та гарною нагодою черговий раз привітати прекрасну половину людства. 
Захід розпочався спільним виконанням Гімну України та підняттям Державного прапора. Турнір урочисто відкрили, до учасниць змагань і всіх присутніх жінок з вітальним словом звернувся директор ДЮСШ Віктор Яцків, який побажав командам бути здоровими, усміхненими та щасливими, а також спортивних звершень, безкомпромісної гри та перемоги.
Надзвичайно тепло і позитивно виступив директор Долинського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Роман Лопух, який побажав якісних волейбольних дуелей та перемоги найсильнішому. «Щиро вітаю усіх учасниць! Бажаю не полишати своїх спортивних захоплень та завжди залишатися у такому піднесеному та бадьорому настрої. Весняної радості, любові та успіхів в усіх справах!», – додав Роман Лопух.
В турнірі взяли участь 5 волейбольних команд: збірна Долини, дівчата-волейболістки шкіл Витвиці, Кальни, Долинської школи №6 та вчителі. У спортивному залі зібралося чимало вболівальників, які дуже активно підтримували свої команди. Змагання по коловій системі проходили в напружених та безкомпромісних матчах. В очних зустрічах серед п’ятірки учасниць найсильніших відразу номінально визначився лідер ВК села Витвиці. Однак, все ж інтрига зберігалася до останніх ігор. Підрахунок виграних та програних партій, забитих та пропущених м’ячів розмістив по сходинках найсильніші команди в наступному порядку.
За результатами змагань перемогу в турнірі святкували спортсменки з Витвиці (тренер Витвицька Ольга), «срібло» приміряла команда вчителів-наставників (Тимків Віктор), третє місце виборола команда села Кальни (Ільницький Михайло). Долинська команда задовольнилася почесною четвертою сходинкою, а волейболістки школи №6 закрили п’ятірку місць.
На закритті фестивалю тренер-викладач спортивної школи Віктор Тимків з приємністю відзначив, що рівень волейболу в районі значно зріс і цьому є підтвердження – високий рівень турніру, що відбувся. «Команди представниць прекрасної статі показали достойний рівень гри та хороші результати Це була хороша гра, я вважаю що цю перемогу команда Витвиці вкотре заслужила. А ще має бути вдячна своїй групі підтримки»,- головний суддя змагань привітав дівчат з перемогою, побажав побільше спортивних досягнень, натхнення, успіху та щастя. Також напередодні 8 березня привітав з святом, побажав бути завжди усміхненими, радісними та коханими.
Від районного центру ФЗН «Спорт для всіх» команда-переможниця отримала кубок та грамоти відповідних ступенів, а гравці команд-призерів отримали індивідуальні медалі та грамоти. Подбав за якісні нагороди районний центр ФЗН «Спорт для всіх». Також варто відзначити якісний і професійних підхід до проведення спортивних змагань—вболівальники залишились задоволеними, а учасники отримали багато позитивних емоцій.

Матеріал Тетяни Головчин