Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Українські олімпійці в ЛОК “Дружба”
08.08.2019

Українські олімпійці в ЛОК “Дружба”

Сьогодні в лікувально-оздоровчому комплексі “Дружба” відбулось справжнє спортивне свято. До діток завітали українські спортсмени, які брали участь в Олімпійських іграх.

Гостями свята були:
Ірина Шепетюк – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця XXVI та XXIX літніх Олімпійських ігор;

Тетяна Ляхович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця XXVI, XXVIII та XXIX літніх Олімпійських ігор;

Віктор Поляков – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник XXVIII літніх Олімпійських ігор, чемпіон світу з боксу 2017 року за версією світової боксерської асоціації;

Мирослав Карабін – голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

На святі були присутні також представники районної ради: керуючий справами Зеновій Мандрик та його заступниця Іванна Вертепна. А також керівництво і тренери Долинськї ДЮСШ та РЦФЗН “Спорт для всіх”.

Ці люди відвідали дитячий табір з поважною місією – популяризацією фізичної культури й спорту серед дітей і молоді. Адже оздоровлюються в ЛОК “Дружба” майбутні спортсмени, переможці та вцілому цвіт нашої нації. Послухавши сьогодні історії про життєвий шлях та успіхи олімпійців, дітки зарядились мотивацією для своїх майбутніх звершень.

Директор ЛОК “Дружба” в свою чергу провів екскурсію територією і приміщеннями для наших гостей. Спортсмени оцінили рівень умов та розвиток закладу, який йде в ногу з часом, на базі якого функціонують сучасні майданчики та відкриваються нові локації.

Проведення таких заходів позитивно впливає на кожного учасника зустрічі. Для дітей – це зразок наполегливої праці і приклад, за яким потрібно слідувати. А для олімпійців – чергове переконання в тому, що вони обрали правильний життєвий шлях, яким можуть пишатись і передавати свої навики молодому поколінню.

До нових зустрічей в ЛОК “Дружба”, дорогі спортсмени!