Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Солуків
16.10.2020

Урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Солуків

Сьогодні, 16 жовтня 2020 року, голова районної ради Іван Данилів взяв участь у визначній для району події, а особливо для села Солуків – відкритті новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На урочистому відкритті також були присутні голова Долинської міської ради Володимир Гаразд, депутат Івано-Франківської обласної ради попереднього скликання Остап Дзеса, заступниця голови РДА Уляна Гарбера, директор Центру первинної медичної допомоги Володимир Фотуйма, священнослужителі та громада села.

Освятив приміщення медичного закладу отець Ігор Будзан.

Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Солуків, Якубів та Діброва. В амбулаторії буде встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань. Окрім того, передбачено передачу нового службового автомобіля для невідкладної допомоги.

Ми бачимо, що реформа приносить перші позитивні результати в нашому районі, і це не лише для пацієнта, а й для лікаря. Новозбудована амбулаторія – це здоров’я і комфорт для жителів сіл, а для медичного персоналу це робочі місця та заробітна плата.

У своїх виступах керівники району та ОТГ привітали жителів з визначною подією, побажали усім міцного здоров’я, успіхів в житті, щоденній праці на благо їхніх родин, громади та України. Наголосили також на тому, що головними завданнями для влади має бути соціальний захист населення та доступна якісна медицина.