Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » В області відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування
08.12.2011

В області відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування

       В обласному музично-драматичному театрі імені Івана-Франка 6 грудня 2011 року з ініціативи обласної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників органів місцевого самоврядування. Із запрошених були голови і депутати сільських, селищних, міських та районних рад області.

       В урочистому зібранні з Долинщини взяли участь голови територіальних громад, працівники виконавчого апарату районної ради, заступник голови районної ради Микола Гуцуляк та голова райдержадміністрації Олександр Криницький.

       Голова обласної ради, Олександр Сич, звернувся з привітальним словом до всіх працівників органів місцевого самоврядування, в якому зазначив, що головним пріоритетом обласної ради є розвиток органів місцевого самоврядування.

        В процесі заходу голова обласної ради та його заступники вручали дипломи переможцям ІІ Конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, а також інші відзнаки.

        Серед нагороджених сільських рад Долинського району були: Підлісківська сільська рада – проект «Дітям тепло – школі вікно!», Станковецька сільська рада – проект «Реконструкція системи опалення і теплоізоляція будівлі фельдшерсько-акушерського пункту села Церківна», Новошинська сільська рада – проект «Реконструкція місцевого стадіону для виховання молодого покоління громади села Новошин у патріотично-спортивному дусі», Кальнянська сільська рада  – проект «Енергозбереження та раціональне використання паливно-енергетичних ресурсів шляхом заміни вікон та дверей в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у селі Кальна».

       Цінним подарунком голови Івано-Франківської обласної ради (годинником) відзначили Січку Віру Степанівну – секретаря Витвицької сільської ради Долинського району.