Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » В зв’язку зі зростанням кількості дорожньо-транспортних пригод в районі:
01.08.2019

В зв’язку зі зростанням кількості дорожньо-транспортних пригод в районі:

Заступник голови районної ради Михайло Лаврів ініціював засідання постійної комісії з питань розвитку промисловості, бізнесу, інфраструктури, житлово-комунального господарств. Участь в засіданні взяли начальника Даолинського відділення поліції Василь Хомин та начальник Долинської ДЕД Василь Кшиповський.
На розгляд постійної комісії було винесено питання патрулювання дороги додатковим екіпажем поліції та питання нанесення дорожньої розмітки на автомобільній дорозі Н-10.
Такий порядок денний зумовлений різким зростанням кількості ДТП, у тому числі з летальними наслідками.
Громадськість занепокоєна, що в більшості випадків винуватцями подій є водії в стані алкогольного сп’яніння. У зв’язку з цим комісією вирішено звернутись до начальника ГУНП в Івано-Франківській області Володимира Голубоша з проханням виділити додатковий патрульний екіпаж для посилення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності в Долинському районі.


Також значною причиною виникнення ДТП є відсутність дорожньої розмітки. Це спричиняє недисциплінованість учасників руху.
Враховуючи вищезазначене, члени комісії вирішили звернутись до начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківської області Василя Буджака з проханням належно відреагувати та вирішити питання нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на автомобільній дорозі Н-10.
Відповідні листи направлено адресатам. Сподіваємось, що вищезгадані проблеми буде вирішено в найкоротший термін. Адже ми повинні докласти всіх зусиль задля безпеки громадян та зниження аварійності в Долинському районі.