Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Вчора, 23 травня у всій Україні відзначали День Героїв
24.05.2019

Вчора, 23 травня у всій Україні відзначали День Героїв

У ці весняні травневі дні свій день народження відзначає Юрій Васильович Долішній – голова Долинської станичної управи братства ОУН-УПА. Цьогоріч йому виповнилось 90 років.

З цієї нагоди в НД “Просвіта” відбувся урочистий захід, на якому ювіляра вітали представники обласної та районної влади, сільської ради і колективу народної самодіяльності з рідного села Тяпче. Вітальні композиції звучали від вокального колективу з Великої Тур’ї , театру студії «Талант» Долинського БДЮТ, районного відділу культури, районного осередку “Просвіти”, громадськості та друзів іменинника. Також вітання ювіляру від митрополита Православної Церкви України Епіфанія та благословення передав отець Роман Винник.

Дев’яносто років патріотичного життя за плечами у Юрія Васильовича. Він – багаторічний борець за волю України, колишній в’язень більшовицьких тюрем, а на сьогодні автор 12-ти книг про героїчне минуле нашої держави.

Керівництво районної ради бажає ювіляру ще довгих літ життя і дякує за мудрість, мужність і відвагу! Зі святом, Юрію Васильовичу!