Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Відбулася 11 позачергова сесія районної ради
18.08.2016

Відбулася 11 позачергова сесія районної ради

17 серпня відбулася 11 позачергова сесія Долинської районної ради сьомого скликання. Порядок денний складався з трьох питань, а також з двох усних депутатських запитів. Пленарне засідання вів голова районної ради Іван Данилів. В роботі сесії взяли участь: заступник голови районної ради,керуючий справами ,виконавчий апарат районної ради,голова Долинської районної державної адміністрації, депутати районної та обласної рад, голови територіальних громад, представники громадськості та засобів масової інформації, воїни АТО.

Першим питанням порядку денного було розглянуто питання «Про призначення головного лікаря Долинської центральної районної лікарні». Спочатку вибір був між  трьома кандидатами: Віталієм Монташевичем, Мирославом Вакалюком та Олегом Мальоном, які подали документи до районної ради. Проте в ході виступів Віталій Монташевич та Олег Мальон зняли свої кандидатури. Таким чином залишився один претендент – Мирослав Вакалюк, який на сьогоднішній день працює заступником головного лікаря Долинської ЦРЛ. Під час поіменного голосування депутатами було одноголосно призначено його головним лікарем цієї установи. Новопризначений головний лікар висловив подяку за довіру та запевнив, що «відновить довіру до медицини району».

Перейдемо до другого питання порядку денного. «Про призначення директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району. На цю посаду претендували троє кандидатів: Ярослав Голубка, Володимир Най та Володимир Троян, який в своєму виступі повідомив, що знімає свою кандидатуру. Після обговорення та виступів депутатів та представників громадських організацій на зазначену посаду було призначено Володимира Ная. Новий директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) був обраний одноголосно. Мушу звернути увагу, що підтримати свого побратима на сесію прийшли воїни АТО.

Настуне питання «Про надання одноразової матеріальної допомоги» не викликало суперечок чи негативних відгуків. Розглянувши заяви громадян та матеріали до них й керуючись рішеннями районної ради від 05.04.2016 №111 – 5/2016 «Про цільову Програму соціального захисту громадян Долинського району», беручи до уваги протоколи постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення від 04 та 16 серпня 2016 року, районна рада вирішила надати одноразову матеріальну допомогу на лікування та на ліквідацію наслідків пожежі  громадянам району, які потребують допомоги.

Депутати одноголосно підтримали два депутатські запити Андрія Малетина: щодо виділення коштів на  заміну вікон в школі  та ремонту дороги в селі Ракові.