Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Доля медичної галузі району у наших з вами руках!
31.03.2017

Доля медичної галузі району у наших з вами руках!

Відбулось засідання позачергової XIX сесії районної ради. Як зазначалось раніше, це було спільне засідання Долинської районної ради, Долинської та Болехівської міських рад. Головував на пленарному засіданні голова Долинської районної ради. Члени президії: міський голова м. Долина Володимир Гаразд та міський голова м. Болехів Богдан Мельник.

Участь у роботі сесії взяли 25 депутатів районної ради, 15 депутатів Болехівської міської ради та Долинської міської ради, депутати обласної ради Олександр Матусевич, Галина Макота, Юрій Черневий та Андрій Романюк, керівники структурних підрозділів РДА, медичні працівники району, керівники правоохоронних органів району, представники громадськості та ЗМІ.

На порядок денний позачергової сесії було винесено одне питання – «Про спільне звернення Долинської райононної, Болехівської, Долинської міської рад». Районна та міські ради схвалили текст чергового звернення щодо справедливого вирішення питання про створення госпітального округу другого рівня на базі Долинської ЦРЛ. Депутати трьох рад одноголосно підтримали проект рішення з внесеним рядом пропозицій.

Також депутати проголосували за спільну пропозицію депутата обласної ради Юрія Черневого та міського голови Долини Володимира Гаразда про направлення звернення до районних центрів Івано – Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської областей (областей, в межах яких є села гірського значення). Необхідно запропонувати нашим сусідам також звернутись до уряду з проханням про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України № 932 від 30.11.2016 р. «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», а саме пункти 11, 12, 14. Пропонується зменшити вимоги щодо чисельності населення, яке обслуговуватиметься та меж госпітального округу. Рішенням трьох рад доручено виконавчим апаратам районної та міської рад колективно опрацювати текст звернення та направити його райцентрам вищевказаних областей.