Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Відбулася зустріч депутатів районної ради за участю депутатів міської та обласних рад І демократичного скликання.
28.05.2012

Відбулася зустріч депутатів районної ради за участю депутатів міської та обласних рад І демократичного скликання.

27 травня відбулася зустріч депутатів районної ради за участю депутатів міської та обласних рад І демократичного скликання.  На зустріч прибули більшість депутатського складу районної  ради того скликання.

Музичними вітаннями зустрічав учасників та гостей колектив муніципального оркестру.

Зустріч розпочалася з підняття Державного прапора та покладання квітів до пам’ятників  М. Грушевському, Т. Г. Шевченкові, Борцям за волю України. Урочисте зібрання  благословили  настоятелі духовних храмів Долинщини.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся найстарший депутат Юрій Лохман. Олег Дудар – голова районної ради та Олексій Сем’янишин – голова виконкому ради першого демократичного скликання  у своїх виступах згадали ті непрості умови,  в яких приходилося їм працювати, поділилися власними думками щодо позитивних досягнень складу представницької та виконавчої влади І демократичного скликання та побажали депутатам нинішнього скликання активно відстоювати європейський розвиток держави та не допустити згортання демократії в Україні.

Роль «Просвіти» на перших кроках становлення державної незалежності та в сьогоднішній час у своїх виступах окреслили депутати обласної ради І демократичного скликання: голова Івано – Франківського обласного об’єднання ВТ «Просвіта ім. Т.Г.Шевченка» Степан Волковецький та голова районного товариства «Просвіта» Степан Янківський.

Володимир Луцький як голова районної ради нинішнього скликання та депутат обласної ради І демократичного скликання запевнив своїх колег, що всі побажання щодо діяльності ради цього скликання будуть ними взяті для втілення в життя і депутати ради в межах наданих їм  повноважень будуть свої дії спрямовувати на те,  щоб  думка громадськості була доведена до вищих владних структур району.

Свою позицію щодо сьогоднішньої суспільно-політичної ситуації в країні учасники зібрання висловили у зверненнях до краян.

На завершення зустрічі перед учасниками виступили кращі аматори сцени району.