Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Відбулось засідання колегії РДА
23.02.2018

Відбулось засідання колегії РДА

Сьогодні, 23 лютого відбулося засідання колегії Долинської райдержадміністрації, участь в якому взяв голова районної ради Іван Данилів.
Члени колегії розглянули три питання порядку денного:

  •  1. Про підсумки виконання Програми соціально – економічного, культурного розвитку та бюджету району за 2017 рік (доповідав начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Михайло Куцик);
  • 2. Про роботу із зверненнями громадян у 2017 році відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” (доповідав начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації Степан Пенгрин);
  • 3. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах районної державної адміністрації, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади, виконкомах місцевих рад у 2017 році (доповідала завідувач сектору з питань контролю апарату РДА Богдана Чабан).
    Також під час засідання колегії голова РДА Юрій Мазур надав коротку інформацію про діяльність районної державної адміністрації у 2017 році. Детальніший звіт ви зможете заслухати на черговій сесії Долинської районної ради.