Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

 • Оголошення!!!

  Завантажити

 • Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності […]

 • Шановні жителі Долинщини!

  В четвер, 29 листопада відбудеться пленарне засідання XXXIII сесії Долинської […]

 • Відкриті до громади!

  Пленарне засідання чергової 32 сесії Долинської районної ради розпочнеться 25 […]

 • ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які […]

Вітаємо!

Головна » Новини » Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку промисловості, комунікацій, дорожнього господарства, транспорту та зв’язку.
18.09.2015

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку промисловості, комунікацій, дорожнього господарства, транспорту та зв’язку.

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку промисловості, комунікацій, дорожнього господарства, транспорту та зв’язку.
У засіданні комісії взяли участь: заступник голови районної ради Дирів Іван Ярославович, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Семанів Любомир Ярославович,
перший заступник голови Долинської РДА Громиш Віктор Васильович,
начальник філії «Долинська ДЕД» ДП «Івано-Франківськоблавтодор» Кшиповський Василь Ярославович та депутати районної ради, що виявили бажання долучитися до обговорення питання про виконання ремонтних робіт на дорозі державного значення Стрий-Чернівці-Мамалига в межах території Долинського району.
Голова комісії Мирон Володимир Богданович проінформував присутніх про стан виконання робіт на зазначеному об’єкті на час проведення попереднього засідання комісії та на даний час. Відмітив, що роботи проводяться. Але громадськість турбує питання про те, на яких ділянках ще заплановано проводити ремонтні роботи та терміни завершення робіт.
Семанів Любомир Ярославович сказав, що роботи виконує підрядна організація ТОВ « Автомагістраль» і має завершити весь обсяг робіт до 01 листопада 2015року. Роботи будуть проводитися на 4-х ділянках дороги. Загальна вартість робіт -40 млн.грн. Вінтакож довів до відома присутніх, що 25 вересня 2015 року буде визначено за результатами тендеру виконавця робіт з поточного ремонту дороги Долина –Хуст і планують в жовтні проводити роботи.
На комісії також було розглянуто заяву жителів села Оболоння щодо назадовільного стану центральної дороги в населеному пенкті. За інформацією районної державної адміністрації пропозиції щодо виконання робіт по ремонту дороги будуть обговорюватися на зборах громадян у вівторок 22 вересня 2015 року.