Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Відбулися громадські слухання з питання «Про тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення»
23.12.2016

Відбулися громадські слухання з питання «Про тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення»

На громадських слуханнях були присутні заступник голови Долинської районної ради Михайло Лаврів, завідувач сектору з питань соціально – економічного розвитку Долинської районної ради Мар’яна Співак, начальник  Долинського ВУВКГ  Іван Бельбас, працівники Долинського ВУВКГ та представники громадських організацій району.

Начальник водоканалу доповів з даного питання і пояснив, чому виникла потреба в піднятті тарифів. Іван Михайлович зауважив, що 4 січня 2017 року на наступній сесії районної ради буде розглянуто питання про затвердження програми про механізм надання субвенції з районного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Заступник голови районної ради розповів, що цього року очікувалось відшкодування різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення з державного бюджету, але цього не сталося. Тому питання з тарифами потрібно вирішувати негайно.

За підсумком слухань всі одностайно підтримали підняття тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.