Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Відбувся ІІІ Форум місцевого розвитку Долинського району
17.04.2013

Відбувся ІІІ Форум місцевого розвитку Долинського району

16 квітня  2013 року  в районному  ресурсному центрі громад відбулося засідання  ІІІ Форуму місцевого розвитку Долинського району.

Форум відбувся за участю координатора проекту місцевого розвитку громад Івано-Франківського ресурсного центру  Лесі Попелюх, головного спеціаліста обласної державної адміністрації Юлії  Іванової, заступника голови районної ради Миколи Гуцуляка, першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Плотнікова,  координатора проекту від районної  ради Мар’яни Співак, начальників відділів, управлінь, райдержадміністрації, сільських голів сіл-переможців конкурсу,  керівників організацій громад та членів функціональних груп. Вів засідання Форуму начальник управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Михайло Куцик.

Зі вступним словом до учасників звернулися заступник голови районної ради Микола Гуцуляк  та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Плотніков.  Далі спілкування продовжувалося  в формі відкритого  діалогу  про партнерство  і співробітництво між  організаціями громад та владою.

Голови громадських організацій (ГО) розповідали про вже втілені заходи.

Так, на завершальній стадії перебуває реалізація проектів  ГО «Надія» с. Тростянець, ГО «Менчіл» с. Сенечів та ГО «Витвичанка» с. Витвиця.

В школі с. Тростянець  встановлено 48 вікон та 7 дверей. Тривають роботи по встановленню вхідних дверей по всіх класах, а також зовнішніх вхідних дверей школи. У амбулаторії  с. Витвиця на сьогоднішній день встановлено 34 вікна та 7 дверей. Наступним етапом стане придбання і встановлення медобладнання.

В школі с. Сенечів  встановлено  37 вікон та 3 дверей, завершено будівельні роботи по встановленню 7 зовнішніх вхідних дверей та дверей у класи.

Громадська організація «Мрія» села Велика Тур’я  втілює нову мікропроектну пропозицію по заміні вікон на металопластикові у Великотур’янській ЗОШ І-ІІІ ст. На сьогоднішній день у школі встановлено 22 вікна та 2 вхідних дверей. На черзі виготовлення та встановлення 28 вікон.

Під час другої частини Форуму  представники  громадських організацій взяли участь в навчальному модулі  з користування  веб-порталом Національного ресурсного центру сталого місцевого розвитку, отримали від координаторів проекту місцевого розвитку громад Івано-Франківського ресурсного центру громад відповіді на питання, які їх цікавили.

Підсумком роботи  ІІІ Форуму місцевого розвитку Долинського району стало  прийняття резолюції.