Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Відпуст з нагоди 400 літнього ювілею Василіянського Чину Святого Йосафата
10.09.2017

Відпуст з нагоди 400 літнього ювілею Василіянського Чину Святого Йосафата

На Ясній Горі у Гошеві відбувся відпуст з нагоди 400 літнього ювілею Василіянського Чину Святого Йосафата. Відзачення почались ще вчора, 9 вересня з нічних чувань, Хреної Дороги, Адорації Найсвятіших Тайн, благословення мощами св. Василія Великого і свщм. Йосафата Кунцевича.

А вже сьогодні, 10 вересня до Гошівського монастиря прибув Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук. На Ясній Горі відбулась Святкова Архиєрейська Божественна Літургія у супроводі надзвичайних голосів учасників Національного заслуженого академічного народного хору України імені Григорія Верьовки. Участь у  відправленні літургії взяли єпископи синоду Української греко-католицької церкви. Цього дня в Гошівській святині можна набути повний відпуст.

Незліченна кількість прочан з різних куточків України відвідало Ясну Гору сьогодні. Побували на релігійному дійстві і заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, голова Долинської районної ради Іван Данилів та голова Долинської районної державної адміністрації Юрій Мазур, а також інші посадовці області та району.

Варто відзначити, що для тих, хто не зміг бути присутнім особисто, була доступна онлайн – трансляція Святкової Архиєрейської Божественної Літургії. Християни з усієї України та світу могли молитовно єднатися завдяки прямому ефіру.