Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Відзначили день працівників культури та майстрів народного мистецтва
10.11.2017

Відзначили день працівників культури та майстрів народного мистецтва

За вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та підтримуючи ініціативу громадськості в Україні  9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Урочисте відзначення цього свята відбулося сьогодні в НД “Просвіта”, де зібралися працівники культури Долинщини. Їх привітати поспішали й голова районної ради Іван Данилів та голова РДА Юрій Мазур. Колективи місцевих будинків культури щороку беруть активну участь у районних та обласних конкурсах, фестивалях, естафетах.  Завдяки діяльності  культурних об’єктів – мережі бібліотек, Центру культури і дозвілля, районного Народного дому, школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича та  інших мистецьких осередків району з їх високопрофесійними кадрами – Долинщина живе повноцінним культурним життям. Про те, що культура нашого району є на високому рівні ми довели минулої неділі в місті Калуші, коли передавали калушанам обласну творчу естафету “Воскресне волі дух і наша слава”.

Ми й надалі вкладатимемо час та сили для того, щоб ставати щоразу кращими та сильнішими. Лише спільними стараннями всіх працівників культури, митців, творчих діячів, влади та мешканців нашого району культура Долинщини стане непереможною й незрівнянною.