Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Воскресне волі дух і наша слава
29.10.2017

Воскресне волі дух і наша слава

Мистецьку естафету, присвячену 75 – їй річниці створення УПА прийняв і Долинський район. Урочистості з цієї нагоди відбулись сьогодні в м. Долина. Долинщині естафету передали мешканці Болехівщини, а ми в свою чергу повеземо її до славного міста Калуша.

З вітальним словом до долинян та гостів з Болехівщини звернулися голова районної ради Іван Данилів та голова РДА Юрій Мазур.

Патріотична естафета «Воскресне волі дух і наша слава» – всеобласний масштабний творчий проект, який дасть змогу пізнати нові сторінки з історії визвольного руху й загалом нашої історії. Історична пам’ять, честь і звитяга воїнів УПА, які боролися і віддавали життя за вільну незалежну Україну, всенародна вдячність і сучасна героїка із продовженням святої боротьби в російсько-українській війні – основні тези патріотичної естафети. ЇЇ головним атрибутом є фотоальбом, у якому будуть зібрані світлини, пов’язані із історією УПА.

Творчий захід проходитиме у кожному районі та місті обласного значення й завершиться 6 грудня у с. Тишківці Городенківського району, на батьківщині Романа Шухевича. Фотоальбом, який оформлятимуть усі учасники естафети, буде переданий у Музей визвольних змагань Прикарпатського краю.