Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Вперше в Івано-Франківську – «Гімназіада-2018»
28.02.2018

Вперше в Івано-Франківську – «Гімназіада-2018»

Вперше в Івано-Франківську проходять Всеукраїнські змагання з боксу «Гімназіада-2018», на який приїхали спортсмени з 22 областей.

Упродовж шести днів вони боксуватимуть на рингах та боротимуться за перемогу у поєдинках, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

З робочим візитом в рамках Гімназіади України 2018 року перебуває голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

На урочисте відкриття змагань також завітали заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович.

Змагання проходять за підтримки комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

До слова, Вадим Григорович Стеценко спільно з керівником обласного відділення Михайлом Стефанківим зустрілися з ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, головою спортивної студентської спілки області Ігорем Цепендою, обговоривши основні шляхи розвитку студентського спорту, зокрема діяльності спортивної студентської спілки. У ході зустрічі ректор університету презентував проект будівництва Міжнародного центру зустрічей студентської молоді.
Також Ігор Євгенович проінформував про робочу зустріч українсько-польських експертів з відновлення астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

 

 

 

 

 

 

Світлини Галки.