Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Вшанували учасників бойових дій на території інших держав
16.02.2018

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Долинському районі відбулися поминальні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

До поминальних заходів долучилися представники районної влади, ветерани афганської війни, громадськість краю. На жаль, в “чужій війні” загинуло чотири наші земляки, один з яких – Євген Рибак – уродженець села Велика Тур’я. Задля вшанування пам’яті про загиблого вчора в його рідному селі відбулось освячення відновленої меморіальної дошки на фасаді місцевого навчально – виховного комплексу.

До участі у заході долучився заступник голови районної ради Михайло Лаврів. Присутні на заході хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з афганської війни, помолилися за упокій душ померлих, висловили вдячність рідним та побратимам загиблих. Не забули також про Героїв Небесної сотні та учасників АТО.

Довідково:

В Івано-Франківській області налічується 15 первинних осередків УСВА, які об’єднують понад півтори тисячі осіб. Також, 15 сімей загиблих військовослужбовців за рішенням Івано-Франківського міськвиконкому мають 100% – ву пільгу на комунальні послуги та отримують по 500 грн доплати у пенсію за загиблим сином (інформує Галка)

У Афганській війні 1979-1989 років брав участь дві тисячі 881 наш земляк. З них 84 загинули, один пропав безвісти, 116 залишились інвалідами.