Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Визначено переможців на отримання найвищої в Долинському районі відзнаки
27.09.2019

Визначено переможців на отримання найвищої в Долинському районі відзнаки

Районна премія імені Ольги Дучимінської є найвищою в Долинському районі відзнакою за вагомий внесок у педагогічну науку, розвиток дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, впровадження нових передових технологій у освітній процес та виховання дітей і молоді, досягнення високих результатів у педагогічній праці. Дану премію заснували районна рада та районна державна адміністрація з метою матеріального стимулювання працівників освіти, які мають високі здобутки у праці.

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії по визначенні переможців на отримання районної премії імені Ольги Дучимінської за званнями лауреат-педагог закладу дошкільної освіти, лауреат-педагог закладу загальної середньої освіти, лауреат педагог закладу позашкільної освіти. Співголовами комісії є заступник голови районної ради Михайло Лаврів та заступник голови РДА Михайло Дидяк, члени – представники Долинської райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту РДА, районної організації Профспілки працівників освіти і науки України та авторитетні працівники освіти району:

  • Тарас Король – начальник управління освіти, молоді та спорту;
  • Тетяна Гошовська – завідувач районного методичного кабінету;
  • Іван Мельник – голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, депутат районної ради;
  • Катерина Олійник – директор Долинського ліцею №7, голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики та спорту;
  • Олександра Оленин – вчитель Долинського наукового академічного ліцею «Інтелект», депутат районної ради;
  • Емілія Осідач – методист районного методичного кабінету;
  • Володимир Пенджола – головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту.

Варто зазначити, що конкурс відбувається за номінацією, в якій бере участь не менше двох кандидатів. В номінації лауреат-педагог закладу дошкільної освіти було висунуто 3-х учасників, педагог закладу позашкільної освіти – 2 учасники та лауреат-педагог закладу загальної середньої освіти – 9 номінантів. З біографією, характеристиками та робочими й творчими здобутками кожного номінанта ознайомила присутніх секретар комісії Тетяна Гошовська. Після чого члени конкурсної комісії мали змогу оцінити конкурсантів за різними критеріями та визначитись кому віддати свій голос. Визначення переможців у трьох номінаціях відбувалось шляхом таємного голосування.

Увага! Переможці! Звання лауреат-педагог закладу дошкільної освіти присвоюється Оксані Коваленко – директору закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Золота рибка». Переможцем в номінації лауреат педагог закладу позашкільної освіти стала вчитель-методист Долинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Лілія Дмитрів. Звання лауреат-педагог закладу загальної середньої освіти отримує вчитель української мови та літератури, заступник директора Долинського наукового академічного ліцею «Інтелект» Ліна Коваль.

Особам, удостоєним Премії присвоюється звання лауреата, вручається диплом та виплачується грошова винагорода в розмірі 12 000 грн. Вручення премії буде проводитись на урочистому засіданні з нагоди відзначення Дня працівників освіти України.