Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Ювілей Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства
01.08.2019

Ювілей Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства

Визначну дату сьогодні відзначає Долинський водоканал – 50-річчя.

За півстоліття підприємство пройшло нелегкий та славний шлях. Сьогодні це – механізоване та енергоефективне підприємство, яке відповідає багатьом європейським стандартам. Реалізуються програми, спрямовані на якісне та безперебійне водопостачання, покращення екології. Незважаючи на об’єктивні труднощі керівництво та працівники докладають багато зусиль, щоб надати населенню послуги високого рівня.

З вітальним словом до колективу звернувся заступник голови районної ради Михайло Лаврів, який подякував кожному за віддану та сумлінну працю, наполегливість високий професійний рівень, виняткову самовіддачу й результативність у виконанні своїх фахових обов’язків. А також побажав успішної і натхненної праці в майбутньому.

Історична довідка: Управління «Водоканал» в місті Долина було започатковано у 1969 році. До управління увійшли уже діючі у складі НПУ “Долинанафта” з 1954-1958р.р. очисні споруди водопроводу в с. Княжолука, водопровідні, каналізаційні мережі та очисні каналізаційні споруди комбінату комунальних підприємств. До кінця 70-х років для забезпечення повної біологічної очистки стічних вод в комплексі із бавовняно-прядильною фабрикою побудовані та передані “Водоканалу” очисні споруди каналізації. Їх потужність враховувала розбудову житлового масиву та розвиток промисловості міста.

Мережу для надання послуг централізованого водопостачання Долинського ВУВКГ мають районний центр Долина, смт. Вигода та 10 населених пунктів Долинського району (Гериня, Гошів, Княжолука, М.Тур`я, Новоселиця, Новичка, Оболоня, Солуків, Тяпче, Яворів), а також сусіднє з Долинським районом місто обласного підпорядкування Болехів з навколишніми селами (Гузіїв, Підбереж), для надання послуг централізованого водовідведення – лише нова частина м. Долини та частина с. М.Тур`я.