Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » За користування землею Долинщини та Болехівщини сплачено до бюджету майже 20 млн. грн.
18.02.2014

За користування землею Долинщини та Болехівщини сплачено до бюджету майже 20 млн. грн.

Таку суму протягом 2013 року перерахували до казни землекористувачі та власники землі. Як зазначала перший заступник начальника Долинської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Івано-Франківській області Наталія Скорик, ці надходження у порівнянні з 2012 роком збільшились на 1,7 млн. грн. У січні 2014 року до місцевої скарбниці нашого краю надійшло 1,6 млн. грн. плати за землю.

Наразі в Долинській податковій інспекції обліковується 308 юридичних осіб та -29181 фізичних осіб платників земельного податку та орендної плати за землю.

Варто зазначити, граничний термін подання декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) на 2014 рік платниками плати за землю – 20 лютого 2014 року.

Хочу звернути увагу всіх власників землі та землекористувачів краю, що одним із основних бюджетоутворюючих податків залишається земельний податок. Він займає друге місце по наповненню місцевого бюджету. Відтак, подальший розвиток економіки та вирішення соціально-економічних питань регіону можливе лише за рахунок стабільного наповнення бюджету.

Відповідно до статті 287 Податкового кодексу України, податкове зобов’язання щодо плати за землю (орендної плати за земельні ділянки), визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Інформаційно – комунікаційний сектор Долинської ОДПІ ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області