Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Залишайтесь вдома та будьте здорові!
20.03.2020

Залишайтесь вдома та будьте здорові!

    Первинну ланку медицини Долинщини, а саме КНП Центр первинної медичної допомоги, проінспектував керуючий справами Долинської районної ради Зеновій Мандрик.

Предметом розмови із лікарями загальної практики сімейної медицини був контроль за громадянами, які повернулись в Україну з-за кордону, зокрема з країн, в яких зафіксовано спалах коронавірусу COVID-19.

Наголошено, що сімейні лікарі повинні брати під особистий контроль своїх пацієнтів, які повертаються із-зі кордону, адже світова практика доводить, що носіями інфекції є саме люди, які повертаються з країн, де, відповідно, зафіксовано спалах вірусу COVID-19.

Тож Зеновій Мандрик закликає всіх, хто може бути ймовірним носієм, самоізолюватись на 2 тижні, а їх сімейним лікарям – ретельно стежити за своїми пацієнтами.

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування, – наголосив він.

 

P.S. Запам’ятайте, лише чітке виконання правил та відповідальне ставлення до себе і своїх ближніх вбереже нас від біди! Залишийтесь вдома та будьте здорові!