Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Заступник голови районної ради взяв участь у робочій зустрічі з головою Державної казначейської служби України.
14.09.2015

Заступник голови районної ради взяв участь у робочій зустрічі з головою Державної казначейської служби України.

         Заступник голови районної ради Іван Дирів 12 вересня в суботу взяв участь в зустрічі з головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз, яка перебувала в нашому районі з робочою поїздкою.

         Голови територіальних громад району та розпорядники бюджетних коштів мали можливість отримати фахові відповіді на питання, що стосуються реформування  бюджетного та податкового законодавств.      Обговорювалися  питання  децентралізації органів  державної влади, реформування місцевого самоврядування, функціонування  системи дистанційного обслуговування клієнтів.

          Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз наголосила на тому, що набув чинності Закон України  «Про відкритість використання публічних коштів», яким  визначено  умови та порядок забезпечення доступу до інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного і місцевих бюджетів, суб’єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.