Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Завдяки підприємцям – спрощенцям місцеві бюджети Долинщини та Болехівщини поповнилися майже на 2,3 мільйони гривень
12.03.2014

Завдяки підприємцям – спрощенцям місцеві бюджети Долинщини та Болехівщини поповнилися майже на 2,3 мільйони гривень

Впродовж 2 місяців 2014 року 1655 підприємців – фізичних осіб та 195 юридичних осіб  сплатили 2 мільйони 259 тисяч гривень єдиного податку. Це на 478 тисяч гривень, або на 26,9 відсотка більше, як торік, – про це повідомила в.о. начальника Долинської ОДПІ Наталія Скорик під час особистої зустрічі з представниками бізнес-спільноти району.

Станом на 1 березня поточного року на обліку у Долинській ОДПІ перебуває 3820 осіб-підприємців проти 3764 суб’єктів господарювання, що обліковувались на 01.03.2013 року, юридичних осіб зареєстровано 1071.

Близько 45% від зареєстрованих громадян-підприємців та 20% підприємств району є платниками єдиного податку. Більшість підприємців-спрощенців, як і раніше, надають перевагу 2 групі, їх 949 осіб. Наступною за кількістю є 3 група – 347 підприємців, 1 групу обрали 268 платників, 1 платник обрав 5 групу. Майже всі юридичні особи здійснюють діяльність на 4 групі, 1 платник – на 6 групі.

Посадовець відмітила, що популярність єдиного податку серед малого бізнесу є результатом створення сприятливих умов для ведення бізнесу. За останні роки правила для спрощенців зазнали значних змін, додалося багато нових можливостей. Зокрема, тепер суб’єкти господарювання можуть подавати заяву на реєстрацію платником єдиного податку в електронному вигляді та скористатися перевагами електронної перевірки, протягом року змінювати групу і ставку податку, звітний період для другої групи розширився – з місяця до року. Більше того, як і минулого року, цьогоріч діє мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу.

Фахівці податкової інспекції постійно здійснюють консультації  з представниками місцевої виконавчої влади щодо встановлення ставок на місцеві податки та збори. Тобто, ми шукаємо найбільш оптимальні рішення з врахуванням  інтересів місцевих громад, підприємницької спільноти та економічних реалій. Органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та фахівці податкової інспекції оперативно узгоджують всі питання щодо ставок місцевих податків на поточний рік.

Наталія Скорик нагадала, що відповідно до Податкового кодексу України до місцевих податків та зборів належать податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиний податок, збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, збір за паркування та туристичний збір.

«Основний напрямок нашої роботи полягає у налагодженні партнерських відносин між владою і бізнесом. Тому для нас дуже важливо мати зворотній зв’язок з представниками бізнесу та громадськістю, адже в податковій сфері залишається ще чимало системних питань, які потребують вирішення. Такі зустрічі проводяться для того, аби почути і зрозуміти, які проблеми хвилюють бізнес», – зазначила в.о. начальника Долинської ОДПІ.

Інформаційно – комунікаційний сектор Долинської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області