Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Завершила свою роботу чергова XXVI сесія районної ради
21.12.2017

Завершила свою роботу чергова XXVI сесія районної ради

Завершила свою роботу XXVI сесія Долинської районної ради. У роботі сесії взяли участь 31 депутат, голова Долинської РДА Юрій Мазур, голови територіальних громад району,виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів РДА, представники громадськості та ЗМІ.

Перед початком розгляду питань порядку денного присутні мали змогу насолодитись естетичною красою та колоритом художнього колективу села Раків.  Зважаючи на наступаючі Різдвяні свята, у залі лунали милозвучні колядки та віншування.     

Отже, після перегляду невеликої концертної програми розпочалось пленарне засідання XXVI сесії районної ради. Загалом депутатами розглянуто 35 питань порядку денного.

Одним з найважливіших питань було прийняття бюджету Долинського району на 2018 рік.

Акцентували свою увагу депутати також на рішенні про «Програму соціально – економічного та культурного розвитку району на 2018 рік».  В Програмі вказаний перелік основних завдань, заходів та очікуваних результатів, а також способи їх виконань.

Інші питання, які розглядались на сесії стосуються різних сфер та напрямів: медицина, освіта, майно спільної власності, соціальна галузь і т.д.

Що стосується медичної сфери, то на порядку денному сесії було питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 21.03.2013р. №369-18/2013 «Про комплексну Програму «Здоров’я населення Прикарпаття на 2013-2020 роки»»». Головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк розповів про те, що зміни стосуються збільшення грошових виплат пацієнтам, які користуються послугами гемодіалізу.

Також варто зауважити про дострокове припинення депутатських повноважень депутатом районної ради Русланом Франківим, який звернувся у районну раду з відповідним листом про бажання скласти депутатські повноваження.

Шановні читачі, результати голосування з питань порядку денного чергової сесії ви зможете переглянути на сайті в рубриці «Документи».