Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Завершила свою роботу позачергова XXIII сесія районної ради
15.09.2017

Завершила свою роботу позачергова XXIII сесія районної ради

Участь у засіданні позачергової ХХІІІ сесії Долинської районної ради взяли 20 депутатів. Вів засідання голова районної ради Іван Данилів.

На порядку денному сесії було 9 запитань. Важливим було питання “Про встановлення відзнаки Долинської районної ради та Долинської районної державної адміністрації”. Йдеться про відзнаку “За мужність і відвагу”, якою нагороджуватимуться учасники бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Варто зауважити, що згідно з положенням нагородженому вручатиметься Відзнака та відповідне посвідчення за підписом голови районної ради та голови районної державної адміністрації, а також грошова нагорода.

Окрім вищенаведеного на засіданні сесії розглядались такі питання порядку денного: “Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням коштів районного бюджету, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії”; “Про надання одноразової матеріальної допомоги”; “Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період”; “Про інвестиційні програми та проекти державного фонду регіонального розвитку”; “Про створення цільового фонду розвитку інфраструктури та соціальної сфери Долинського району”; “Про внесення змін до рішення районної ради від 29.06.2017 №354-21/2017 “Про районну Програму підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та інших громадян, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення””; “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с.Новоселиця (ТзОВ «Комфорт Долина»)”. Окрім питань порядку денного депутати розглянули депутатські запити депутатів районної ради Юрія Довжанського й Тараса Мельника.