Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Завершилось друге пленарне засідання 42 сесії:
21.12.2019

Завершилось друге пленарне засідання 42 сесії:

Перед початком засідання присутні мали змогу насолодитись чудовою різдвяною програмою Духового оркестру школи естетичного виховання ім. М. Антоновича під керівництвом Романа Соболя. Музиканти привітали всіх з прийдешніми святами за допомогою чудесних святкових мелодій.


Провів засідання заступник голови районної ради Михайло Лаврів. Участь в роботі сесії взяли депутати районної ради, голова райдержадміністрації Віктор Лаврик, керівники відділів й управлінь РДА, комунальних установ та представники громадськості.

На пленарному засіданні розглянуто близько двох десятків проектів рішень, серед яких питання «Про районний бюджет на 2020 рік».

Відповідно до бюджетного кодексу України та керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила визначити на 2020 рік:

– доходи районного бюджету в сумі 141523300,00 грн., у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 141423300,00 грн., доходи спеціального фонду районного бюджету – 100000,00 грн.;

– видатки районного бюджету в сумі 141523300,00 грн., у тому числі видатки загального фонду районного бюджету 141298600,00 грн., видатки спеціального фонду районного бюджету – 224700, 00 грн.;

– профіцит за загальним фондом районного бюджету в сумі 124700 грн.;

– дефіцит за спеціальним фондом районного бюджету 124700 грн.;

– оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету у розмірі 100000,00 грн., що становить 0,3 відс. видатків загального фонду районного бюджету;

– резервний фонд районного бюджету у розмірі 50000 грн., що становить 0,015 відс. видатків загального фонду районного бюджету.

Серед інших питань депутатами затверджено фінансові плани КНП «Центр первинної допомоги» та КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» на 2020 рік, а також створено нове КНП «Долинський протитуберкульозний диспансер Долинської районної ради».

Задля покращення соціально-психологічної адаптації та інтеграції у суспільство дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями, депутати районної ради прийняли відповідну Програму підтримки таких дітей і молоді.

Також варто згадати прийняту Програму соціально-економічного розвитку району на 2020 рік, якою визначено головні цілі і ряд завдань та заходів, спрямованих на стабілізацію роботи і розвиток основних галузей виробничої та соціальної сфери району на 2020 рік. В Програмі прописані прогнозні розрахунки основних показників економічного і соціального розвитку Долинщини, які відображають наміри РДА, її структурних підрозділів, районної ради, а також підприємств, організацій і установ щодо результатів їх діяльності у наступному році.

Затвердили депутати й Програму розвитку інвестиційної, туристичної діяльності та міжнародного співробітництва в Долинському районі, а також план роботи районної ради на 2020 рік.

Наприкінці засідання заступник голови районної ради Михайло Лаврів традиційно озвучив перелік питань, які виносяться на розгляд наступної сесії та привітав присутніх з прийдешніми Різдвяними святами.