Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Знайомство з потужностями ВО “Карпати”
05.11.2018

Знайомство з потужностями ВО “Карпати”

Що ми знаємо про ситуацію на ринку праці нашої країни? Лише негатив, чи не так? Всі навколо говорять про недостатню кількість робочих місць, низькі заробітні плати та потребу виїзду закордон задля заробітку. Проте мало українців задумуються над тим, що й тут, на теренах рідної держави функціонує чимало підприємств, виробництв, організацій, які можуть забезпечити нас роботою та стабільним доходом.

Іноді такі підприємства є значно ближче, аніж ми можемо уявити. Мова піде про ДП ВО «Карпати», потужності якого розташовані в м. Івано – Франківськ. «Карпати» – є одним із найбільших підприємств на теренах Прикарпаття. На підприємстві працює понад три тисячі осіб. Планується, що до кінця наступного року кількість працюючих складе 4 тис. 200 осіб.

За ініціативи голови районної ради Івана Даниліва на Долинщину прибув генеральний директор підприємства Дмитро Втерковський. Предметом обговорення стала можливість відкриття в Долинському районі філії виробничого об’єднання «Карпати».

Участь в обговоренні взяли також заступник голови районної ради Михайло Лаврів, керуючий справами районної ради Зеновій Мандрик та начальник ремонтно – господарської дільниці Микола Присяжнюк.

Після перемовин керівництво ВО «Карпати» презентували своє підприємство на базі  Центру зайнятості в м. Долина, таким чином ознайомивши громаду району з роботою заводу.

«Менеджмент підприємства працює над тим, щоби працівники отримували достойну заробітну плату. Протягом останніх трьох місяців зарплата на підприємстві зростала двічі. Так, наприклад, з 1 листопада зарплата для працівників зросла ще на 10%. Керівництво заводу завжди ставить питання про те, що працівники повинні заробляти більше, щоби вони не їхали на заробітки за кордон», – говорить начальник відділу персоналу ВО «Карпати» Оксана Івасів.

Наступним етапом співпраці став візит 2 листопада голів територіальних громад Долинщини та депутатів районної ради на підприємство, щоби ознайомитися із роботою заводу і в подальшому започаткувати співпрацю.