Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Зустріч голови районної ради з активом сіл Тростянецької сільської ради
26.07.2017

Зустріч голови районної ради з активом сіл Тростянецької сільської ради

25 липня відбулася зустріч представників районної влади із активом села Слобода Долинська Тростянецької сільської ради.

Голова районної ради Іван Данилів, голова  районної державної адміністрації Юрій Мазур та секретар міської ради Віктор Гошилик обговорили з активом села проблемні питання, які турбують жителів Слободи Долинської. Насамперед жителі села задавали питання щодо функціонування полігону твердих побутових відходів, ремонту сільських доріг, а також утримання та діяльності бюджетних закладів на території села: сільського клубу та фельдшерсько-акушерського пункту.

У ході зустрічі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та представники територіальних органів виконавчої влади коротко прозвітували про проведені роботи та вжиті заходи для забезпечення життєдіяльності  населеного пункту, надали роз’яснення на ряд питань, що турбували жителів Слободи Долинської.

Варто зазначити, що з районного та міського бюджетів буде виділено кошти для здійснення ремонту відрізку дороги в урочищі Черяків, який буде проводити філія «Долинська ДЕД».

В ході робочої зустрічі було домовлено про тісну співпрацю між Тростянецькою сільською радою та районною радою, районною державною адміністрацією й Долинською міською радою для прийняття конструктивних рішень на користь громади села Слобода Долинська.