Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Зустріч з делегацією голів територіальних громад Вінницької області
27.09.2017

Зустріч з делегацією голів територіальних громад Вінницької області

Сьогодні впродовж дня на Долинщині перебуває делегація з Вінницької області. Вінничани здійснюють ознайомчий візит на території нашого району. В складі делегації міські, селищні та сільські голови Вінницької області.

В рамках візиту гостей з Вінниччини в малому залі засідань районної ради відбувся круглий стіл за участі представників районної ради, районної державної адміністрації та Долинської міської ради.

З метою ознайомлення членів делегації з туристичними принадами Долинського району було продемонстровано короткометражний фільм – візитівку “Долинщина Туристична”. Окрім туристичної сфери делегація ознайомилась із бюджетною галуззю району. Завідувач сектору з питань соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності районної ради Мар’яна Співак розповіла гостям про найбільш значущі проекти, які реалізовані в районі протягом останніх двох років, а також про участь Долинщини в обласних конкурсах “Краща етнокультурна громада”, “Громада кращого довкілля” та “Краща спортивна громада”.

Начальник відділу інвестицій, енергозбереження та муніципального розвитку Долинської міської ради Наталія Головата продемонструвала Вінничанам презентацію про Долину, її соціально – економічний розвиток, здобутки та плани щодо майбутнього розвитку міста.

Після робочої зустрічі за круглим столом делегація відвідає деякі територіальні громади Долинського району для ознайомлення з їх діяльністю.