Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

  • З днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає депутата районної ради – Івана […]

  • З днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає Тростянецького сільського голову – Зеновія […]

  • З днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає секретаря Раківської сільської ради – […]

  • З днем народження!

    Виконавчий апарат районної ради щиро вітає Володимира Луцького Вас з […]

  • З днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає Геринського сільського голову- Віктора Макару […]

Головна » Районна рада » Депутатські групи та фракції

Депутатські групи та фракції

Депутатські фракції та групи

БПП “Солідарність”

  1. Штука Віталій Анатолійович– уповноважений представник
  2. Данилів Іван Іванович
  3. Дидяк Михайло Богданович
  4. Демченко Світлана Омелянівна
  5. Кос Роман Михайлович
  6. Мельник Іван Михайлович

“Батьківщина”

  1. Мирон Володимир Богданович – голова фракції
  2. Микуляк Анатолій Іванович
  3. Керніцький Тарас Іванович
  4. Яремко Михайло Михайлович
  5. Дацьо Степан Ілліч
  6. Лаврів Михайло Миколайович

“Укроп”

  1. Довжанський Юрій Васильович – керівник фракції
  2. Вертепна Іванна Іванівна
  3. Оленин Олександра Василівна
  4. Юрин Богдан Васильович
  5. Лучків Василь Богданович

Української республіканської партії

  1. Дирів Іван Ярославович – керівник фракції
  2. Ільницький Василь Якович
  3. Олійник Катерина Йосифівна
  4. Данилів Михайло Дмитрович

“Обєднання “Самопоміч”

  1. Матвєєва Тетяна Євгенівна – голова фракції
  2. Балацька Ольга Іванівна
  3. Ярич Олег Ярославович

Народного Руху України

  1. Мандрик Зеновій Іванович – керівник фракції
  2. Шведів Михайло Панькович

 

«Свобода»

  1. Коваль Іван Васильович – голова фракції
  2. Франків Руслан Романович
  3. Куціль Роман Павлович
  4. Оглаб’як Тарас Ігорович

Конгресу Українських Націоналістів

  1. Мельник Тарас Якович – голова фракції
  2. Тишківський Богдан Миронович

“За зміни”

  1. Ільницький Василь Якович – керівник депутатської групи
  2. Дирів Іван Ярославович
  3. Мельник Тарас Якович
  4. Олійник Катерина Йосифівна
  5. Тишківський Богдан Миронович