Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

  • З днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає депутата районної ради – Івана […]

  • З днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає Тростянецького сільського голову – Зеновія […]

  • З днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає секретаря Раківської сільської ради – […]

  • З днем народження!

    Виконавчий апарат районної ради щиро вітає Володимира Луцького Вас з […]

  • З днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає Геринського сільського голову- Віктора Макару […]

Головна » Районна рада » Місцеві ради

Місцеві ради

 

№ п/п Назва Міської, селищної та сільських рад Міський, селищний та сільські голови № телефону Секретарі міської, селищної, сільських рад телефону
1 Долинська Гаразд Володимир Степанович 2-70-30 Гошилик Віктор Іванович 2-70-33
2 Вигодська Наум Ярослав Ярославович 61-2-44 Данчук
Оксана Ярославівна
61-2-57
3 Белеївська Тюн Галина Михайлівна 93-3-83 Матійців Степанія Олексіївна 93-3-83
4 Велика’турянська Бринош Ольга Миколаївна 93-2-24 Крайник Богдана Богданівна 93-2-24
5 Витвицька Тишківський Дмитро Степанович 35-3-41 Січка Віра Степанівна 35-3-23
6 Вишківська Халус Степан Іванович 90-2-42 Буртин Галина Володимирівна 90-2-37
7 Геринська Макара Віктор Зеновійович 30-4-40 Юрів Лариса Василівна 30-4-40
8 Гошівська Яремко Віра Михайлівна 30-4-08 Латик Любов Миколаївна 30-3-24
9 Кальнянська Равлюк Віктор Романович 33-3-24 Сорока Ольга Юріївна 33-3-36, 3-40
10 Княжолуцька Мальон Віктор Васильович 55-4-00  Проців Іван Іванович 55-4-24
11 Кропивницька Ципердюк Петро Пилипович 61-4-50 Кобинець Олександра Миколаївна 61-2-64
12 Лолинська  Яцишин Іван Романович 53-2-61  Курудз Оксана Леонтіївна 53-2-22
13 Малотур’янська Кузеляк Лідія Леонтіївна 54-4-14 Матіїшин Руслана Дмитрівна 54-4-14
14 Надіївська Басараб Михайло Степанович 98-2-46 Теліжин Світлана Іванівна 98-2-42
15 Новоселицька Ісайчук Роман Володимирович 61-1-20 Тарапацька Ірина Володимирівна 61-1-72
16 Новичківська ШереметаГалина Михайлівна 2-00-58 Федорко Олександра Михайлівна 2-00-58
17 Новошинська  Федірків Василь Васильович 53-2-47 Сова Оксана Василівна 53-2-07
18 Оболонська Куленич Анатолій Васильович 2-00-26 Рачиба Наталія Ярославівна 20-0-26
19 Підлісківська  Микитин Мар’ян Богданович 53-2-24 Керніцька Марія Іванівна 53-2-24
20 Раківська Олійник Галина Іванівна 97-2-33 Цюп’як Галина Микитівна 97-2-33
21 Рахинянська  Хом’як Василь Іванович 94-2-31 Гук Михайліна Михайлівна 94-2-34
22 Розточківська Бартків Микола Васильович 33-3-37 Квецко Ірина Василівна 33-3-37
23 Сенечівська Рошко Микола Степанович 90-2-55 Кипаца Ольга Степанівна 90-2-55
24 Слобідсько-болехівська Данилів Степан Михайлович 35-3-13 Харів Галина Михайлівна 35-3-13
25 Солуківська  Зобнів Юрій Андрійович
51-5-00 Кудибин Галина Тарасівна 51-5-01
26 Станковецька Грабар Ярослава Дмитрівна 35-3-86 Гук Микола Ярославович 35-3-86
27 Старомізунська Сащин Руслан Ярославович 61-3-70 Грушаник Роман Васильович 61-1-12
28 Тростянецька Болюк Зеновій Ілліч 96-2-23 Хабер Галина Василівна 96-2-30
29 Тяпчанська  Питлик Олександр Тарасович 52-3-33 Витвицька Надія Тадеївна 52-3-33
30 Шевченківська Мацалак Микола Миколайович 53-2-16 Рудевич Ольга Михайлівна 53-1-99
31 Яворівська Питлик Зеновій Михайлович 51-2-33 Юхман Тетяна Михайлівна 51-3-26