Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

  • З днем народження!

    Виконавчий апарат Долинської районної ради щиро вітає заступника голови районної […]

  • З днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає секретаря Рахинянської сільської ради Михайлину […]

  • З днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає секретаря Белеївської сільської ради Стефанію […]

  • З Днем народження!

    Виконавчий апарат Долинської районної ради вітає начальника відділу правового, по […]

  • З Днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає секретаря Малотур’янської сільської ради Руслану […]

Головна » Районна рада » Постійні комісії районної ради

Постійні комісії районної ради

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата
з питань бюджету, економічного розвитку та інвестиційної діяльності
1. Макосій Віктор Богданович
2. Вертепна Іванна Іванівна
3. Демченко Світлана Омелянівна
4. Керніцький Тарас Іванович
5. Матвєєва Тетяна Євгенівна
6. Оглаб’як Тарас Ігорович

з питань управління майном спільної власності

територіальних громад району

1. Ярич Олег Ярославович
2. Данилів Михайло Дмитрович
3. Кос Роман Михайлович
4. Мандрик Зеновій Іванович

з питань розвитку промисловості, бізнесу,  інфраструктури,

житлово-комунального  та дорожнього господарств

1. Мирон Володимир Богданович
2. Лучків Василь Богданович
3. Яремко Михайло Михайлович
4. Василів Василь Васильович

з питань екології,  використання природних ресурсів,

ведення лісового господарства та розвитку туризму

1. Франків Руслан Романович
2. Довжанський Юрій Васильович
3. Шведів Михайло Панькович
4. Штука Віталій Анатолійович

з питань регулювання земельних відносин,  агропромислового

та  соціального розвитку сільських територій

1. Юрин Богдан Васильович
2. Диндин Дарія Іванівна
3. Микуляк Анатолій Іванович

з питань діяльності ради, розвитку місцевого самоврядування, взаємодії

з громадськими організаціями, забезпечення законності,

правопорядку та запобігання іпротидії корупції

1. Малетин Андрій Ярославович
2. Балацька Ольга Іванівна
3. Дирів Іван Ярославович
4. Ільницький Василь Якович

з питань освіти, культури, молодіжної політики та спорту

1. Олійник Катерина Йосифівна
2. Оленин Олександра Василівна
3. Тишківський Богдан Миронович

з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

1. Мельник Іван Михайлович
2. Дацьо Степан Ілліч
3. Мельник Тарас Якович

з питань захисту прав учасників і ветеранів

антитерористичної операції на Сході України та їх сімей

1. Дидяк Михайло Богданович
2. Коваль Іван Васильович
3. Куціль Роман Павлович