Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

 • Оголошення!

  У середу, 20 лютого, у місті Долина відбудуться заходи з […]

 • Оголошення!!!

  Завантажити

 • Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності […]

 • Шановні жителі Долинщини!

  В четвер, 29 листопада відбудеться пленарне засідання XXXIII сесії Долинської […]

 • Відкриті до громади!

  Пленарне засідання чергової 32 сесії Долинської районної ради розпочнеться 25 […]

Вітаємо!

Головна » Районний ресурсний центр громад » Основні завдання Центру

Основні завдання Центру

Районний ресурсний центр громад створений розпорядженням райдержадміністрації від 09.11. 2011 року з метою створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку територіальних громад району шляхом самоорганізації та соціальної активізації її жителів, розроблення та впровадження невеликих за обсягом проектів – громадських ініціатив на території району в рамках реалізації базової угоди від 19.06.1993 року між Урядом України та Програмою Розвитку ООН (ПРООН) в Україні про спрямування допомоги ПРООН Україні, угоди про співфінансування між Європейським Союзом та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй від 3 червня 2011р., угоди про Партнерство між ПРООН та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією й обласною радою.
Головне завданням діяльності ресурсного центру – забезпечення підтримки (технічної та адміністративної) місцевих громад в реалізації їх ініціатив; надання допомоги громаді у розробці проектів для участі у конкурсах та проектах ПРООН та інших міжнародних проектах, які передбачають залучення фінансової допомоги для вирішення актуальних суспільних питань на рівні місцевої ради.
Ресурсний центр громад є координатором Проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ». Участь у цьому проекті беруть 4 місцеві територіальні громади : Витвицька ( громадська організація «Витвичанка»), Великотур’янська ( громадська організація «Мрія»),Сенечівська ( громадська організація «Менчіл»), Тростянецька (громадська організація «Надія») сільські ради.