Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Регуляторна політика » Оприлюднення проектів
регуляторних актів

Оприлюднення проектів
регуляторних актів

 • Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

   

  Рішенням районної ради від 06.08.2020р. № 936-46/2020 «Про проєкт рішення районної ради  про Методику розрахунку орендної  плати за майно спільної власності  територіальних громад сіл, селища, міста району»  прийнято проєкт регуляторного акта «Про Методику розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району».

   

  Рішенням районної ради від 06.08.2020р. № 936-46/2020 «Про проєкт рішення районної ради  про примірний договір оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного  майна, що належить до спільної власності  територіальних громад сіл, селища, міста району»  прийнято проєкт регуляторного акта «Про примірний договір оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району».

   

  Розробник проєктів регуляторних актів – сектор з питань соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності ради виконавчого апарату районної ради.

  Проєкти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Долинської районної ради http://region.dolyna.info/  в розділі «Регуляторна політика»

  Строк приймання пропозицій та зауважень до проєктів регуляторних актів становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проєктів та аналізу регуляторного  впливу.

  Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів просимо надавати в письмовій формі поштою за адресою: 77504 пр. Незалежності, 5 м.Долина,  або на  електронну пошту за адресою: dolinarada@i.ua

 • Про проект Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Долинського району
 • Про проект рішення районної ради про внесення змін до Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Долинського району